główna | kontakt | sitemap
Car Company
 
STRONA GŁÓWNA
O NAS
POMOC DROGOWA
AUTO NAPRAWA
USŁUGI DŹWIGOWE
GALERIA
KONTAKT
 
WITAMY
Witamy na naszej stronie internetowej. Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach W szerokiej palecie naszych usług znajdą Państwo holowanie, usługi dźwigowe, naprawy aut osobowych i ciężarowych. Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w poszczególnych zakładkach i do korzystania z naszych usług.
ZNAJDŹ NAS
SZYBKI KONTAKT
ADRES:
95-002 Łagiewniki Nowe
ul. Okólna 62
Telefon / Fax / Kom :
tel./fax. (42) 716 01 85
tel. 602 630 193
tel. 603 281 740
EMAIL:

CB RADIO:
Kanał 19
Facebook:

O NAS
Z GALERII

W ekstremalnych sytuacjach pomagamy kierowcom w podnoszeniu lub wyciąganiu samochodów ciężarowych z poboczy czy rowów. Nasz czterdziesto tonowy dźwig poradzi sobie w najtrudniejszych warunkach. Świadczymy również inne profesjonalne usługi dźwigowe.

W chwili obecnej mamy ugruntowaną pozycje na rynku w branży pomocy drogowej i holowania aut. Nasze usługi świadczymy nie tylko w województwie łódzkim gdzie mamy swoją siedzibę ale również na terenie całej Polski.

Firma nasza posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Ponadto możemy pochwalić się Świadectwem Ukończenia Kursu Ratownika Drogowego P.Z.M. Mamy również Licencję na wykonywanie Krajowego Transportu Drogowego Rzeczy. Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a zapewne dołączą Państwo do grona zadowolonych klientów.więcej zdjęć

copyright COBRA 2013, wykonanie Bee2bee.com.pl