główna | kontakt | sitemap
Car Company
 
STRONA GŁÓWNA
O NAS
POMOC DROGOWA
AUTO NAPRAWA
USŁUGI DŹWIGOWE
GALERIA
KONTAKT
 
WITAMY
Witamy na naszej stronie internetowej. Cobra Auto – Holowanie od 1997 roku pomaga kierowcom w trudnych sytuacjach W szerokiej palecie naszych usług znajdą Państwo holowanie, usługi dźwigowe, naprawy aut osobowych i ciężarowych. Obsługujemy klientów zarówno z województwa łódzkiego jak również całej Polski. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą w poszczególnych zakładkach i do korzystania z naszych usług.
ZNAJDŹ NAS
SZYBKI KONTAKT
ADRES:
95-002 Łagiewniki Nowe
ul. Okólna 62
Telefon / Fax / Kom :
tel./fax. (42) 716 01 85
tel. 602 630 193
tel. 603 281 740
EMAIL:

CB RADIO:
Kanał 19
Facebook:

USŁUGI DŹWIGOWE
Z GALERII

Firma Cobra oprócz usług związanych z holowaniem aut czy pomocą drogową świadczy również profesjonalne usługi dźwigowe. Posiadamy specjalistyczny dźwig 40-o tonowy przy ożyciu którego możemy wykonywać różnego rodzaju zlecenia nawet nietypowe.

Dźwig nasz najczęściej wykorzystujemy do wyciągania TIR-ów, samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych z rowów. Najczęściej usługi dźwigowe świadczymy w okresie zimowym kiedy to podczas przymrozków czy oszronienia jezdni pojazdy wpadają w poślizg często niekontrolowany i finalnie zatrzymują się w rowie przy drodze. Jest to nie lada problem ponieważ aby wyciągnąć często pojazd z pełnym ładunkiem jest potrzebny specjalistyczny dźwig który poradzi sobie z tak wielkim obciążeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zainwestowaliśmy w specjalistyczny sprzęt i świadczymy takie właśnie usługi dźwigowe. Z racji na możliwości techniczne naszego dźwigu usługi nasze świadczymy na terenie całego kraju.

Ponadto zastosowanie naszego sprzętu znajdzie również miejsce przy różnego rodzaju robotach ziemnych czy pracach budowlanych. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą.więcej zdjęć

copyright COBRA 2013, wykonanie Bee2bee.com.pl