Usługi dźwigowe

Firma Cobra oprócz usług związanych z holowaniem aut czy pomocą drogową świadczy również profesjonalne usługi dźwigowe. Posiadamy specjalistyczny dźwig 40-o tonowy przy ożyciu którego możemy wykonywać różnego rodzaju zlecenia nawet nietypowe.

Dźwig nasz najczęściej wykorzystujemy do wyciągania TIR-ów, samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych z rowów. Najczęściej usługi dźwigowe świadczymy w okresie zimowym kiedy to podczas przymrozków czy oszronienia jezdni pojazdy wpadają w poślizg często niekontrolowany i finalnie zatrzymują się w rowie przy drodze. Jest to nie lada problem ponieważ aby wyciągnąć często pojazd z pełnym ładunkiem jest potrzebny specjalistyczny dźwig który poradzi sobie z tak wielkim obciążeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zainwestowaliśmy w specjalistyczny sprzęt i świadczymy takie właśnie usługi dźwigowe. Z racji na możliwości techniczne naszego dźwigu usługi nasze świadczymy na terenie całego kraju.

Ponadto zastosowanie naszego sprzętu znajdzie również miejsce przy różnego rodzaju robotach ziemnych czy pracach budowlanych. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą.